AS-SKI -ZIELENIEC -NAJLEPSZA SZKOŁA NARCIARSKA – SZKÓŁKA NARCIARSKA DLA DZIECI I DOROSŁYCHOferta | AS-SKI -ZIELENIEC -NAJLEPSZA SZKOŁA NARCIARSKA - SZKÓŁKA NARCIARSKA DLA DZIECI I DOROSŁYCH
Nowoci
Oferta
Wyjazdy
Kontakt

Oferta

AS-SKI to profesjonalni instruktorzy z uprawnieniami Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki posiadający wieloletnie doświadczenie w nauczaniu.

Sporty zimowe od wielu lat są naszą pasją, a nauka innych daje nam olbrzymią satysfakcję. Robimy to z wielkim zaangażowaniem, bo chcemy was również zarazić naszą pasją. Każdy uczeń traktowany jest indywidualnie. Zawsze staramy się, aby nasi klienci wynieśli maximum satysfakcji z naszych usług. Nauczamy wszystkich – dorosłych i dzieci, stawiających pierwsze kroki na nartach i snowboardzie, oraz dobrze jeżdżących, którzy chcą doskonalić swoją technikę jazdy.

Szkolenia w naszej szkole przeprowadzamy głównie w formie zajęć indywidualnych tzn. 1 instruktor / 1 uczeń. Pozwala nam to zapewnić pełne bezpieczeństwo osoby uczącej się oraz uzyskać najlepsze i najszybsze efekty nauczania. Prowadzimy także zajęcia w grupach od 2 do 10 osób jeżdżących oraz stawiających pierwsze kroki na nartach.

W naszej szkole lekcje zaczynamy codziennie o godz. 10.00. Prowadzimy także szkolenia na nocnych jazdach. Czas trwania lekcji z instruktorem to 55 min. Szkolenia prowadzimy na wyciągach Mieszko oraz Winterpol, ale w razie potrzeby możemy szkolić na wszystkich wyciągach w Zieleńcu. Dobór odpowiedniego stoku zależy od umiejętności osoby uczącej się.

DLA NAS NAUKA TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ, PAMIĘTAMY O TYM,  ŻE TO WY JESTEŚCIE  NAJWAŻNIEJSI.


Rezerwacja lekcji pod nr tel.: 608 663 098

ZAPRASZAMY
AS-SKI
Copyright © 2010 - AS-SKI - Profesjonalna Szkoła Narciarska
Code & Design by Kornel Kobak