AS-SKI -ZIELENIEC -NAJLEPSZA SZKOŁA NARCIARSKA – SZKÓŁKA NARCIARSKA DLA DZIECI I DOROSŁYCHNowości | AS-SKI -ZIELENIEC -NAJLEPSZA SZKOŁA NARCIARSKA - SZKÓŁKA NARCIARSKA DLA DZIECI I DOROSŁYCH
Nowoci
Oferta
Wyjazdy
Kontakt

Ferie w Rokytnicach nad Jizerou 2018

                                                                                                                                                                                  20180213_102710(0)    W tym roku ferie spędziliśmy w nowej stacji narciarskiej Rokytnice nad Jizerou w Czechach. W związku z tym, że uczestnikom wyjazdu stacja się podobała możliwe, że w następnym roku powtórzymy tę ofertę. Zainteresowanych zapraszamy do galerii
Ferie w Monte Bondone 2016 r.

dsc_0062  Przez pierwsze 2 dni pogoda nas nie rozpieszczała. Za to później spadło dużo świeżego śniegu i świeciło wspaniałe włoskie słońce, co widać na zdjęciach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wybranie naszej oferty.  Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.
Ferie w Dolnej Morawie 2016 – II turnus

dsc_1134  Minął już II turnus ferii zimowych w Dolnej Morawie. Zima zdecydowała się już zrobić odwrót i nie było już tak pięknie jak na I turnusie ale śniegu na stokach nadal było dużo. Wszystkie zajęcia odbyły się bez przeszkód i mam nadzieję, że wszyscy uczestnicy są zadowoleni. Zapraszam do obejrzenia zdjęć w galerii.
Ferie w Dolnej Morawie 2016 – I turnus

dsc_0516  Cudowne warunki śniegowe były w trakcie pierwszego turnusu ferii zimowych w Dolnej Morawie ( co widać na załączonym obrazku).  W tym sezonie, bardzo ubogim w śnieg uczestnicy tego wyjazdu są wyjątkowymi szczęściarzami. Mamy nadzieję, że wszyscy są zadowoleni.
Zapraszamy do galerii.
Sylwester 2015 w Monte Bondone.

dsc_0216  Nowy Rok przywitaliśmy tym razem we włoskich Alpach w Monte Bondone.

Trzeba przyznać, że wszystkich nas zaskoczyła mała ilość śniegu o tej porze roku.

Na szczęście kilka tras było naśnieżonych i udało nam się poszusować na stoku.

Zapraszamy do galerii.

Życzymy wszystkim szczęśliwego Nowego Roku!

 

 
Zakończenie sezonu 2014-2015 w La Joue Du Loup

dsc_1868Odlotowe zakończenie sezonu narciarskiego w La Joue Du Loup. Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych wyjazdów i zapraszamy w następnym sezonie. A oto galeria z ostatniego wyjazdu.
Marcowe testy Madonny Di Campiglio.

dsc_1640W marcu wybraliśmy się testować jeden z najpiękniejszych  ośrodków narciarskich we  Włoszech. Rejon narciarski Madonna Di Campiglio tj. Folgarida, Daolasa, Marillewa, Passo Groste, Pinzolo, Cinque Laghi, Pradalago.  Teren Madonny pod względem infrastruktury narciarskiej jak i miejsce zakwaterowania wywarł na nas takie wrażenie, że najchętniej już byśmy tam wrócili. Zapraszamy do obejrzenia galerii.
Ferie w Dolnej Morawie 2015 – II turnus

dsc_0995Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z II turnusu w Dolnej Morawie. Pogoda  i warunki śniegowe były rewelacyjne, co widać na zdjęciach w galerii.
Ferie w Monte Bondone (Włochy)

dsc_0238W tym roku poznaliśmy nową, bardzo urokliwą stację narciarską we Włoszech. Pogoda była piękna, widoki wspaniałe. Mam nadzieję, ze w następnym roku uda nam się powtórzyć  ten wyjazd bo wszystkim uczestnikom miejsce się podobało. Zapraszamy do galerii.
FERIE W DOLNEJ MORAWIE 2015 – I TURNUS

dsc_0348Zaczęły się ferie zimowe. Pierwszy turnus już za nami a jaki był można zobaczyć w galerii. Uczestnikom dziękujemy za wspaniałą atmosferę 🙂
Copyright © 2010 - AS-SKI - Profesjonalna Szkoła Narciarska
Code & Design by Kornel Kobak